Doprava Zdarma při nákupu nad 1000,-Kč!
Logo
info@sperkovnictvi.cz
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
03.08.2017
Komentáře (0)

Náramky z minerálů - Tygří oko

Tygří oko je minerál žlutohnědé barvy protkaný jemnými proužky i různě zvlněnými, připomínající oko dravého tygra.

Tygří oko je šťastným kamenem pro znamení Berana, Blížence, Lva, Panny a Střelce.

Tygří oko symbolizuje jednotu osobnosti. Pomáhá mysli soustředit se na to podstatné i udržet zdravou nedůvěru, pomáhá řešit složité záležitosti. Upomíná existenci nejen bohatství, ale i rodinného a harmonického života.

Beranům dodává sebedůvěru, odvahu, přizpůsobivost, pomáhá získat nadhled především nad problémy finanční povahy. Pomáhá posilovat koncentraci při řešení kritických situací a při uzavírání obchodů. Dlouhodobé nošení však vede až k touze po vlastnictví, přepychu a luxusu.

Blížencům podněcuje duševní flexibilitu, ukazuje hranice, kam až může zajít. Ukazuje, že opravdové naplnění najde v sobě samém, že musí odstranit překážky bránící zažití pocitu bezpečí a bohatství. Přináší důvěru a bezpečnost při jednání s druhými lidmi, schopnost koncentrovat se na podstatné, nedovolí propadnout zoufalství.

Lvům podporuje duševní sílu, umožňuje náhled do vlastního nitra a poznat tak své slabiny a hranice. Ukazuje, že spokojenost nezáleží jen na majetku a úspěchu. Podporuje otevřenost, pozornost, koncentraci a schopnost vnímat. Chrání před finančními machinacemi.

Pannám pomáhá překonávat potíže všedních dnů, mírní pocit nejistoty zejména při rozhodování pod tlakem. Posiluje sebedůvěru, přináší do života touhu po zážitcích, po odbourání stereotypu, prožívání nového, nepoznaného. Pomáhá sestavit životní cíl i plány, dodává sílu dovést vše ke zdárnému konci. Chrání před stresem, zlobou, vášní a neklidem.

Střelcům harmonizuje potřeby, uspořádává myšlenky a přání, pomáhá najít řešení v situacích, kdy nefungují ta rutinní. Dodává sílu a energii především v kritických situacích a odráží útoky na vlastní osobnost. Léčí rány a pomáhá zapomenout. Potlačuje pocit méněcennosti z nedostatku luxusu oproti bohatším současníkům.

Náramek z tygřího oka zdobený kuličkami z chirurgické oceli a kuličkou zdobenou bílými krystalky Swarovski.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Jak zasíláme
  • Zásilkovna a Česká pošta
  • Doprava od 50,- Kč
  • Nad 1000,-Kč doprava zdarma
Kontakty
Logo
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
© 2023 Šperkovnictví. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz