Doprava Zdarma při nákupu nad 1000,-Kč!

Logo
info@sperkovnictvi.cz
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu

 

  1. Úvod
  2. MAGAZÍN
  3. Náramky z minerálů - Sodalit
14.08.2017
Komentáře (0)

Náramky z minerálů - Sodalit

Sodalit je minerál modré barvy s bílošedými skvrnkami.

Šťastným kamenem je pro znamení Raka, Panny a Střelce.

Sodalit je považován ze všech modrých kamenů za ten nejúčinnější. Představuje denní oblohu s oblaky a noční oblohu s Mléčnou dráhou. Reprezentuje spojení ducha a hmoty, blízkého a vzdáleného. Usměrňuje divoké myšlenky a ideje směrem k realitě. Při potřebě vykonat nějakou práci pomáhá nerozptylovat se. Je nápomocný při obhajobě určitého stanoviska a přináší přesvědčivé argumenty.

Rakům posiluje duševní sílu. Při návalu dojmů a pocitů pomáhá díky uklidňující modré barvě zachovat chladnou hlavu. Pomáhá získat emocionální rovnováhu a dodat sebedůvěru a odvahu, láká vyjít ven ze skrýše, ve které se schovává před okolím. Povzbuzuje logické myšlení a při tvoření uměleckých výtvorů. Pocity viny a strachu přicházející od druhých zahání.

Pannám podporuje propojení těla i ducha, rozeznívá organismus. Pomáhá ujasnit si vlastní identitu, přináší touhu po svobodě a pravdě, podporuje idealismus. Pomáhá také prosadit vybraný vzor jednání, spolehnout se tak na vlastní zkušenosti a pocity, překonávat potíže všedních dní.

Střelcům dodává sebedůvěru, duševní rovnováhu a přináší věrnost. Posiluje soustředění na podstatné a proniknout do vyšší úrovně poznání. Pomáhá obhájit vlastní stanoviska, překonat své pochyby o správnosti vlastních názorů. Umožňuje zůstat sám sebou a nenechat se ovlivnit. Navádí jak rozumně dobýt úspěchu a při tom zůstat tolerantní a velkorysý.

Náramek ze sodalitu a korálků Swarovski v barvě Aquamarine.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Jak zasíláme
  • Zásilkovna a Česká pošta
  • Doprava od 50,- Kč
  • Nad 1000,-Kč doprava zdarma
Kontakty
Logo
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
© 2023 Šperkovnictví. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz