Vánoční doručení - veškeré objednávky do 20.12.2022 budou doručeny do Štědrého dne :-) !
:-) VÍKENDOVÉ UPOZORNĚNÍ: DOPRAVA JEN ZA 5,-Kč! PLATÍ DO NEDĚLE 11.12.2022!

Logo
info@sperkovnictvi.cz
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu

 

  1. Úvod
  2. MAGAZÍN
  3. Náramky z minerálů - Malachit
10.08.2017
Komentáře (0)

Náramky z minerálů - Malachit

Malachit je minerál, pro nějž jsou typické pruhy v odstínech od světle zelené až po černozelenou.

Šťastným kamenem je pro znamení Býka, Váhy, Štíra, Kozoroha a Vodnáře.

Malachit symbolizuje nekonečnou složitost a proměnlivost života. Očisťuje duši i tělo, dodává vyváženost, životní radost, lásku i porozumění, pomáhá při milostných problémech.

Býkům pomáhá vyrovnávat se se změnami, které jsou v životě běžné a nevyhnutelné. Podporuje jejich představivost, dodává inspiraci a posiluje přání, zároveň ale upozorňuje, že jejich splnění závisí jen na nich samotných.

Vahám představuje harmonii přírody, krásu a nenarušené spolužití. V období smutku a starostí utěšuje a příjemně nalaďuje. Učí mít rád život takový, jaký je, být mírný k druhým lidem. Pomáhá jim poznat vlastní chyby a překonat je. Ukazuje, že není dobré svádět vše na ostatní. Pomáhá jim vzít osud do svých rukou. Odstraňuje křeče a napětí.

Štírům pomáhá poznávat vlastní chyby a vyrovnat se s nimi. Probouzí rozum a city k prospěchu vlastnímu i druhých. Umožňuje jim říct druhým tvrdou pravdu taktně a jemně. Podporuje v hledání tajemného a neznámého a v činnostech, které mohou něco objevit. Ideální je, je-li zaměstnání v souladu se zálibou.

Kozorohům pomáhá poznat pocity, sny a přání skrytá v podvědomí. Dodává trpělivost a klid při jednání, mírní rozbouřené pocity, uklidňuje srdce. Pomáhá vyrovnat ses nepříznivými životními zkušenostmi a zároveň se jich zbavit. Umožňuje dát prostor vnitřnímu potlačenému životu. Podporuje úsilí při dosahování souladu pocitů s vnějšími projevy. Pomáhá dosáhnout pocitu spokojenosti z výsledku.

Vodnářům očisťuje tělo i duši. Na světlo jim vynáší to, co jen tuší a je ukryto v jejich podvědomí. Učí je, aby věřili především sami sobě, naslouchat vlastním hlasům těla i duše. Tlumí jejich zbrklost, učí je mírumilovnosti k druhým, k lásce i životu takovému, jaký je. Pomáhá synchronizovat jednání s životními cykly.

Náramek z malachitu a korálků Swarovski v barvě Crystal.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Jak zasíláme
  • Zásilkovna a Česká pošta
  • Doprava od 50,- Kč
  • Nad 1000,-Kč doprava zdarma
Kontakty
Logo
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
© 2022 Šperkovnictví. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz