Doprava Zdarma při nákupu nad 1000,-Kč!
Logo
info@sperkovnictvi.cz
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
30.07.2017
Komentáře (0)

Náramky z minerálů - Křišťál

Křišťál je, jak název napovídá, čirý a bezbarvý minerál.

Šťastným kamenem je pro znamení Blíženců, Lvů, Střelců a Kozorohů.

Křišťál symbolizuje čistotu, sílu a světlo jako očistnou a léčivou energii. Kladné energie koncentruje a negativní odebírá. Posiluje a léčí duši. Umožňuje pohledět na svět spravedlivě a s porozuměním. Objeví zapomenuté vzpomínky a znovu je uchová v paměti.

Blížencům ujasňuje, kdo jsou a co chtějí. Pozitivní energií pomáhá při namáhavých duševních činnostech a překonávání mezí, rozvíjí osobnost a objasňuje složité problémy, pomáhá spravedlivě rozhodovat. Uvolňuje napětí v osobních vztazích a posiluje partnerské vztahy.

Lvům dodává sílu a posiluje kladné vlastnosti. Rozděluje energii rovnoměrně do těla i duše. Pomáhá koncentrovat se na aktuálně podstatné věci, při rozhodování umožňuje mít vše jasné a zaujmout objektivní stanovisko.

Střelcům posiluje osobnost a otevírá mysl i duši. Pomáhá jim ujasnit, kdo jsou a co chtějí.  Posiluje pocit hrdosti, umožňuje reálně, správně a spravedlivě rozhodovat. Nedovolí uhnout ze správné cesty. Upevňuje partnerské vztahy, ale zároveň dodává odvahu a chuť vyzkoušet milostná dobrodružství.

Kozorohům je univerzálním pomocníkem. Pomáhá rozbíjet bariéry, energetické blokády, nabádá k neustrnutí jen na plnění povinností. Do zadumané povahy jim přináší světlo, klid, harmonii a lásku. Zahání strach ukázat slabost.

Náramek z křišťálu, semínka Rudraksha a zlatých perliček Swarovski.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Jak zasíláme
  • Zásilkovna a Česká pošta
  • Doprava od 50,- Kč
  • Nad 1000,-Kč doprava zdarma
Kontakty
Logo
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
© 2023 Šperkovnictví. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz